Telegram-канали "Чорний Список", "Народний Ревізор" і їм подібні в основному викладають різні фотографії і Відео користувачів, які пов'язані з поганою або зіпсованою продукцією в тому чи іншому українському супермаркеті або магазині.

Зовсім недавно ми розповіли про те, що в Харкові сталася нелюдська ситуація в одному з м'ясних магазинів. Там продавщиця проігнорувала пенсіонерку, яка спіткнулася на вході і розбила голову під час падіння.

Але зараз поговоримо на тему сервісу від "Укрзалізниці". Користувачі в поїзді "Ніжин-Київ" помітили, що під час руху були відкриті двері. Ця новина була опублікована після того, як інші пасажири, в іншому поїзді - Інтерсіті "Запоріжжя-Київ" - в четвертому вагоні помітили тарганів, які лежуть людям в одяг, вільно пересуваються по сидіннях і вагону.

"Хочете сказати, що тарганам не можна до Києва?", "Це ж поїзд підвищеного комфорту! Таргани, це додатковий сервіс. Не хвилюйтеся, доплачувати не треба, це входить у вартість квитка", "Щоб душно не було", "Прокотився з вітерцем", "Виходь де хочеш, правда - один раз", - пишуть користувачі в коментарях.

Джерело