21 листопада у Запоріжжі на Майдані Героїв провели акцію до восьмої річниці Революції Гідності.

Про це повідомляє кореспондентка Ольга Ларіонова.

Перед будівлею Запорізької обласної ради зібрались близько сотні містян. Серед них — представники політичних партій, ветеранських та молодіжних організацій міста та області.

У Запоріжжі провели акцію до восьмої річниці Революції Гідності

Мета акції, за словами голови обласної організації ветеранів АТО Михайла Пирога, вшанувати пам'ять тих, хто загинув під час Євромайдану вісім років тому, а також тих, хто захищав територіальну цілісність та суверенітет України.

" Необхідно уникнути помилок історії, щоб не повторювати їх. Помилки сторічної, двохсотрічної давнини. Щоб Україна не ходила по історичному колу", — каже Михайло Пирог.

Представник ВО "Свобода" Віталій Подлобніков брав участь у Євромайдані в Києві та в Запоріжжі. Чоловік каже, що дуже багато речей з тих, які тоді намітили на Майдані сьогодні ще не виконані. По-перше, не поборена корупція, по-друге, не проведена остаточно люстрація тих, хто не має права обіймати посади.

Також він нагадав про те, що до Запоріжжя повернувся колишній керівник запорізької міліції Володимир Серба, якого звинувачують в насильницькому розгоні запорізького Євромайдану, зловживанні владою та організації масових заворушень. Судова справа проти нього триває досі.

Читайте також: Річниця розгону Запорізького Євромайдану. Жоден з обвинувачених досі не поніс відповідальності

" Втім, ми на шляху до європейської євроінтеграції. І те, що нині війна продовжується на сході України - це продовження нашої боротьби за обраний нами проєвропейський курс", — сказав Віталій Подлобніков.

Учасник акції, ветеран АТО, голова міської організації ВО "Свобода" Денис Ясинський розповів кореспондентам Суспільного, що нинішня молодь дивиться на події восьмирічної давнини, як на історичні та доленосні.

Те, що вдалося зупинити та подолати українцям вісім років тому, відкрило нові перспективи для молоді, дозволило сьогодні реалізовувати їй свої прагнення.

Читайте також: "Коли в українця забирають свободу і волю – це найстрашніше", — спогади запоріжанки про Євромайдан

Джерело