Український кіт Степан підкорив серце популярної американської співачки Брітні Спірс. Артистка присвятила коту Степану окремий пост на своїй сторінці у мережі Instagram.

Український кіт Степан підкорив серце популярної співачки Брітні Спірс (ФОТО, ВІДЕО)

“Я щойно зі зйомок серіалу “Ідол”. У ньому гарантовано будуть хіти та багато яскравих моментів. А якщо ви раптом втратите зі мною зв’язок, то знайте, я можу десь зависати з цим котом”, – підписала фото співачка.

До слова, кіт Степан захопив серця мільйонів українців. Фото із сумним котом поряд із яким келих облетіло усі соціальні мережі. А після визнання такої відомої співачки, як Брітні Спірс, його успіх вийде на міжнародний рівень.Відео у TikTok зі світловою музикою, де кіт Степан поряд із вином та тістечком зібрало більше 32 млн переглядів, та майже 8 млн лайків.

@annaolala♬ original sound – makenziecollier

 

Щодо самого Степана, то коту 13 років, він живе у звичайній багатоповерхівці в Харкові. Власниця кота Анна підібрала його на вулиці, коли кошеняті був всього місяць. Дівчина розповіла, що ідея для контенту з’явилася випадково. Дівчина одного разу замовила піцу, а кіт Степан застрибнув на стілець та просто сидів біля їжі.

Джерело