Відео молодої дівчини, де вона показує свою ванну кімнату за кілька днів стало вірусним у TikTok. Користувачів по всьому світу здивував незвичний декор її ванної.

Цим відео у TikTok поділилася користувачка під ніком myramagdalen. Всього за п'ять днів воно встигло набрати 1.6 мільйона переглядів.

Хтось для своєї ванної кімнати обирає водну тематику і прикрашає рибками та надає перевагу синьому кольору. Інші можуть вибрати природу і заповнити ванну рослинами та дерев'яними елементами.

Блогерка

Блогерка

Однак, TikTok-блогерка Майра Магдален не відноситься ні до перших, ні до других. Вона вирішила надати своїй ванній кімнаті неповторного та індивідуального стилю, адже навряд до неї хтось використовував такий самий дизайн.

Блогерка

Для того аби надати ванній кімнаті оригінальності Магдален використала старі комп’ютерні клавіатури. На кадрах можна помітити, як вони прикріплені до дверей та стелі, а шнури просто звисають донизу.

Блогерка


Дівчина вирішила надати неповторності не тільки стелі та дверям, а й дзеркальній рамі. Саме тому вона прикріпила до неї пластикові пульти дистанційного керування чорного, сірого та білого кольору.

Після того, як відео з її ванною кімнатою стало вірусним Майра Магдален почала знімати на її фоні й інші свої ролики.

Джерело