Тернопільські спортсмени здобули на чемпіонаті України з джиу-джитсу 8 медалей. Про це Суспільному повідомив тренер спортсменів Євген Мусаєв.

За його словами, чемпіонат України з джиу-джитсу відбувся у місті Кривий Ріг. Учасниками змагань стали понад триста кращих спортсменів з 16 областей України, які виступали у різних вікових категоріях: від наймолодших – 8-9 років, і до старших 21 року.

Цей турнір був відбірковим для участі у національній збірній України на наступний рік. Поєдинки відбувались впродовж двох днів – в перший – у категорії "файтинг" (близький контакт), а наступного – у категорії "не-ваза" (боротьба).

Тернопільські спортсмени вибороли призові місця на чемпіонаті України

Тернопілля на змаганнях представляли тринадцятеро спортсменів – це вихованці обласної Федерації джиу-джитсу.

У здобутку наших спортсменів на змаганнях у Кривому Розі вісім нагород – одна золота, чотири срібних і три бронзових.

Тернопільські призери стали претендентами до національної збірної України у своїх вікових групах.