Ексклюзивна інформація щодо старту українок в жіночому переслідуванні.

Другий етап Кубка світу з біатлону 2021/22 продовжиться першою естафетною гонкою та дебютним персьютом. Чоловіки бігтимуть естафету, а жінки - переслідування.

Старт-лист на жіноче переслідування став відомий ще за результатами спринту - потрібно було потрапити у топ-60 найкращих. Серед українок з цим завданням впоралися Юлія Джима, Дар'я Блашко та Валентина Семеренко.

Старт-лист на першу естафету біатлонного сезону та жіноче переслідування на Кубку світу

Утім, за інформацією Суспільне Спорт, Дар'я Блашко не стартуватиме в переслідуванні - вона мала розпочати гонку 49-ю, але рішенням тренерського штабу не бігтиме та готуватиметься до старту в естафеті.

Тож стартувати в переслідуванні мають дві українки - Юлія Джима та Валентина Семеренко.

Старт-лист на жіноче переслідування: позиції українок 19. Юлія Джима +1:00 49. Дар'я Блашко +1:51 (не стартуватиме) 60. Валентина Семеренко +2:05

Першою в персьюті стартуватиме Ліза Тереза Гаузер, за 13-14 секунд після неї розпочнуть гонку Ельвіра Еберг та Ганна Сола. В інтервалі хвилини від Гаузер розпочнуть гонку 18 біатлоністок, а останньою на старт має вийти Валентина Семеренко.

Повний старт-лист на жіноче переслідування - тут. Старт-лист на чоловічу естафету

Четвірку біатлоністів України на першу естафету старший тренер чоловічої команди Юрай Санітра назвав у коментарі Суспільне Спорт одразу після спринту. Невирішеним було лише питання розподілу за етапами, але Юрай вирішив не проводити ротацію.

Україна стартуватиме в естафеті під восьмим номером і бігтиме у такому складі:

Артем Прима - Дмитро Підручний - Богдан Цимбал - Антон Дудченко

Щодо інших команд, то у Норвегії фінішером буде Ветле Крістіансен (перший - Штурла Легрейд). У німців фінішером буде Філіпп Наврат, який проведе свою четверту естафетну гонку в кар'єрі Кубка світу.

Дебютанти на естафету є в складі Австрії та Росії, а ось як виглядає стартова четвірка основних фаворитів гонки:

Норвегія: Легрейд - Т. Бьо - Й. Бьо - Крістіансен Швеція: Фемлінг - Нелін - Понсілуома - Самуельссон Німеччина: Лессер - Реєс - Долль - Наврат Франція: Клод - Жаклен - Дестьо - Фійон Майє Росія: Халілі - Сєрохвостов - Логінов - Латипов Повний старт-лист на першу естафету року - тут.

Біатлон: де дивитися Кубок світу

Усі гонки Кубка світу з біатлону транслюватиме Суспільне Спорт, а також дивитися біатлон можна на телеканалі UA: Перший. Особливість показу біатлону на сайті Суспільне Спорт - трансляції без реклами та в HD-якості.

Джерело