Це також його третій вихід у сезоні 2021/22.

32-річний футболіст Євген Коноплянка вийшов на заміну у складі "Шахтаря" на гру проти "Львова" у матчі УПЛ. І цей вихід став для нього першим у сезоні УПЛ та третім загалом у сезоні в усіх турнірах.

Коноплянку випустили на поле на 85-й хвилині, уже за рахунку 4:1 на користь "Шахтаря". Він зіграв до кінця матчу, "Шахтар" виграв з рахунком 6:1, але в останніх гольових атаках Євген участі не брав.

Євген Коноплянка зіграв у матчі чемпіонату України уперше з березня 2021 року

Для Євгена Коноплянки цей вихід на поле став першим з 17 серпня 2021 року, коли він відіграв 24 хвилини у грі кваліфікації Ліги чемпіонів проти "Монако". Після того він через травму пропустив майже усю осінь, опинившись у заявці "Шахтаря" лише на матч проти "Інтера" в Лізі чемпіонів (24 листопада).

Востаннє в чемпіонаті України Коноплянка грав ще в березні 2021 року (21 березня) - теж у матчі проти "Львова". З того часу він пропустив 23 матчі УПЛ поспіль.

Скільки ігрового часу в Коноплянки 52 хвилини на полі у сезоні 2021/22, усього виходив у трьох матчах: 47 хв - у матчах кваліфікації Ліги чемпіонів, 5 - в УПЛ. У попередньому сезоні усього зіграв 347 хвилин. Не провів результативних дій. Його остання гольова дія - 5 серпня 2020 року, асист за "Шахтар" у матчі проти "Вольфсбурга" в Лізі Європи. Що відомо "Шахтар" після розгрому "Львова" - 6:1 - повернувся на перше місце в УПЛ. "Динамо" може зрівнятися з клубом за умови перемоги в матчі над "Вересом", а якщо переможе з рахунком 3:0 та більше - обійде "Шахтар". На позиції лівого півзахисника у "Шахтарі" грають Манор Соломон, Михайло Мудрик та Євген Коноплянка.