Всім добре відомо, чим закінчують політики, які пробують знищити ЗМІ, йдеться у заяві

В Україні відбувається зачистка незалежних ЗМІ на замовлення влади, заявляють у ТОВ "Вільні медіа", засновниками якого є відомі журналісти й народні депутати. У Товаристві вимагають розслідування перешкоджання роботі журналістів. Про це йдеться у відповідній заяві.

Наводимо текст заяви без змін:

"ТОВ "Вільні медіа" розцінюють рішення судді Бортницькоі про арешт компаній ДП "ТРК" НБМ-ЗАПОРІЖЖЯ” та ТОВ ТЕЛЕКОМПАНІЯ "АВТОР ТВ”, що мають прямий стосунок до трансляції програм наших каналів, як перші кроки з припинення мовлення незалежних телеканалів та зачистки інформаційного простору країни.

Ми вважаємо це прямим замовленням влади, яка вже давно робить спроби перешкоджати діяльності незалежних медій з бажанням повної монополізації інформаційної сфери.

Прикметно, що знищити свободу слова в країні прагнуть люди, які прийшли до влади завдяки медійному плюралізму і які самі прямо причетні до медіа-бізнесу.

Всім давно відомо, що Петро Порошенко передав частку у капіталі цих юридичних осіб холдингу "Вільні медіа", засновниками якого є десяткок відомих журналістів і народних депутатів.

Ми вважаємо, що прокурори і суддя умисно наклали арешт на медіа активи, що вже не належать Петру Порошенку, а отже є прямою цензурою по своїй суті, метою якої є зупинення нашого ефірного мовлення.

Нас пробували закрити ще в часи Віктора Януковича, але всім добре відомо, чим закінчують політики, які пробують знищити ЗМІ.

Арешт компаній, які мають прямий стосунок до холдингу "Вільні медіа" є цілковито незаконним, і ми подаємо скаргу до Апеляційного суду з вимогою скасувати рішення судді Бортницькоі.

А також ми вимагаємо розслідування дій Бєлкіна, Потапенко, Сафаряна і Бортницької на предмет наявності складу злочину, предбаченому статтею 171 КК України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів)".

Джерело