Українець придбав собі новий мобільний номер оператора lifecell, проте не очікував того, що на нього посипляться погрози і настирливі дзвінки. Свій відгук про компанію він залишив на сторінці otzyvua.

"Купив собі пакет, з більш красивим номером, ніж старий, безмеж 90 грн, він, мабуть якогось боржника, хоча новий запечатаний був, відразу після активації посипалися дзвінки з погрозами про борги, про суди і т. д.», - скаржиться клієнт.

Він додав, що заблокувати небажаних абонентів не виходить ніяк, тому що вони дзвонять зі прихованих номерів.

Отримав чужі борги

Крім того, виявилося, що перейти на інший тариф – теж досить дороге задоволення.

Отримав чужі борги

"Ну ні, думаю, таке не треба, сімку дістав, шкода 90 грн на вітер. Але думаю, сам тариф норм, тим більше він мені потрібен як допоміжний. Переведу, думаю старий номер, де абонплата скажена, але ні тут то було, переклад 50 грн!!! З яких делов??? Я ж все одно буду ваш клієнт??? Та йдіть - но ви лісом, втрачаєте клієнтів, тим більше ні зв'язок не ловить, Ні Інтернет. Привіт із Запоріжжя, бай», - попрощався з компанією ображений українець.

Отримав чужі борги

""Новий і запечатаний" це не означає, що ніким раніше не користувався. Номери перевипускаються...", - пишуть у відповідь в коментарях.

Раніше повідомлялося, що Lifecell майже на місяць залишив українку без зв'язку з рідними

Також, ловити Інтернет більше не потрібно: у Мінфіцрах українцям пообіцяли "швидкість" від Київстар, Vodafone і lifecell

Джерело