Ігор Кондратюк різко висловився про концерти Ані Лорак в Україні, які скандальна співачка нещодавно анонсувала на весну, а також можливість російських артистів активно виступати в нашій країні після такого туру.

“Хвойда-тур”: Ігор Кондратюк різко висловився про концерти Ані Лорак в Україні

Відповідні думки Кондратюк озвучив у Facebook у коменті під посадою Олександра Ягольника.

У цій публікації композитор і продюсер, який теж критикував практику виступів в Україні Лорак (Кароліни Куек), яка давно й активно будує свою кар’єру в країні-агресорі, тепер назвав майбутній візит артистки з трьома перевірочними концертами.

“Про повернення Ані Лорак: “я вважаю оголошені нею концерти свого роду перевірочними. Якщо у неї все пройде гладко, то через рік у нас набагато активніше виступатимуть російські зірки. Спочатку будуть Лорак та Лобода, а потім приїдуть Кіркоров та Моргенштерн”, – сказав Ягольник у коментарі одному з видань, і виклав відповідну посаду.

На такі роздуми Ягольника відреагував Кондратюк, відомий своєю активною громадянською позицією, який виступає за жорсткіші обмеження для російських артистів на відвідування України з концертами.

“Хвойда-тур”, – лаконічно сказав він.

Після цього в мережі відбулася дискусія щодо потенційної можливості Лорак чи Світлани Лободи, а також інших артистів із Росії, збирати повні зали в Україні. І чи не зменшить це відвідуваність шоу вітчизняних зірок.

Кондратюк вважає, що для українських артистів тут немає ризику, оскільки шанувальники продовжать відвідувати концерти улюблених співачок та співаків. А українські шанувальники творчості представників шоубізу Росії, якщо що, ходитимуть до своїх.

“Хвойда-тур”: Ігор Кондратюк різко висловився про концерти Ані Лорак в Україні

Ігор Кондратюк висловився про заплановані концерти Ані Лорак в Україні (фото: скрін коментів facebook.com/alexander.yagolnik)

Далі у коментах обговорювали можливість допуску в Україну таких опальних артистів, і чи активісти не зриватимуть шоу.

До речі, нагадаємо, що Пилипу Кіркорову та Моргенштерну, про можливі концерти в Україні висловлювався Ягольник для преси, приїжджати до нашої країни заборонено СБУ – першому через підтримку окупації Росією Криму та виступів на захопленому півострові, а другому – через “пропаганду насильства та жорстокості, поширення та вживання наркотичних засобів та психотропних речовин” у творчості.

“Хвойда-тур”: Ігор Кондратюк різко висловився про концерти Ані Лорак в Україні

Джерело