У мережі показали, який дизайн був у перших досерійних зразків популярної машини "Таврія"

ЗАЗ - 1102 "Таврія", без сумнівів, є однією з найбільш знакових і впізнаваних українських машин. Проте, багато автолюбителів не знають про те, що до тих пір, як машина все-таки була запущена в серійне виробництво, вона виглядала дещо по-іншому. Про це повідомляє Інформаційний портал "Автовод", писав Hyser

Справа в тому, що незважаючи на те, що в серійне виробництво український хетчбек потрапив тільки до кінця вісімдесятих, перші прототипи цієї моделі з'явилися ще в кінці сімдесятих. З 1988 по 1997 роки автомобіль вироблявся в незмінному вигляді, незважаючи на те, що до старту виробництво в різні періоди часу існувало досить багато прототипів з відмінною зовнішністю.

ЗАЗ

Нещодавно в автомобільних спільнотах почали спливати фотографії" Таврії " зразка кінця сімдесятих, який досить сильно відрізняється від кінцевої моделі. Машина володіла більш привабливим і, можна сказати, більш європейським дизайном, який цілком відповідав своєму часу, в той час як дісталася нарешті до виробництва "Таврії" була досить сильно застарілим автомобілем як в плані зовнішності, так і з технічної складової.

ЗАЗ

Варто відзначити, що назва "Таврія" виникла на пізніх стадіях розробки автомобіля. При розробці машину називали не інакше як"Перспектива". Потім, однак, в конструкторському бюро Заз що така назва автомобілю не підходить і замінили його.

Також, в мережі продають раритетний "Запорожець" за копійки – тільки подивіться на цей колір

Джерело