У соціальній мережі розмістили розкішний знімок за участю британської актриси і моделі Емми Уотсон. Молода зірка показала себе в дуже ніжному образі, чим заворожила весь інтернет.

Відповідний пост оприлюднили на сторінці «peopletalk» в Instagram.

"Ну дуже красива Емма Уотсон для британського Vogue вже подивилися спецепізод "Гаррі Поттера"?", - підписали публікацію в соціальній мережі.

Варто приділити особливу увагу жіночній і природній красі чарівної зірки "Гаррі Поттера". Емма Уотсон, яка відома, як Герміона показала себе у всій красі на чорно-білому знімку. Багатотисячна публіка не зуміла приховати свого захоплення і почала залишати свої думки під фотографією актриси.

"На Лану дель Рей схожа", "це фото до її 40-річчя?", "А чого доросла яка ?", "Коли за Свята переглянула Гаррі Поттера і все ще не віриш, що дівчинка виросла", "на Крістен Стюарт схожа", "чому її не взяли на роль Діани ?", "Її чарівність залишилася в далекому дитинстві", "красуня", "тільки що дивилася" Маленькі жінки" з нею", "Офігенська", "Без всякої там пластики", "Герміона виросла", "Герміона вона і все...і нікуди від цього не дітися", - пишуть коментарі юзери соціальної мережі.

Також портал "Znaj" писав, що Емма Уотсон зізналася, що була закохана в актора з Гаррі Поттера, який розбив їй серце.

Джерело