Українець заявив, що посилка Нової Пошти пошкодила його автомобіль. Про це повідомляє телеграм-портал Чорний список.

На популярні українські поштові оператори періодично скаржаться клієнти, які стикаються з проблемами в перевезенні, затримками або іншими проблемами. У соціальній мережі Тікток українці часто публікують скарги на неправильну доставку або пошкоджені посилки. З цим пов'язано безліч скандалів.

Співробітники

Співробітники

Нещодавно на телеграм-порталі з'явилася фотографія бампера автомобіля, на якому можна помітити подряпину. Як повідомив автор поста, її зробили співробітники "Нової пошти", які нібито неакуратно перевозили посилки в рампі, через що візок, що випав, пошкодив машину. Подія сталася в місті Миколаїв.

Співробітники

"Ситуація на #НовойПочте: з рампи падає Червона візок, перевертається між двома машинами і дряпає BMW X5. Ніхто візок не чіпав, вона просто погодувалася і співробітники це не помітили. На виправдання сказали, що це не їхня вина, тому, мовляв, «хочете - викликайте поліцію, але ми тут ні до чого»", - повідомляє телеграм-портал.

Співробітники

Автор поста зазначає, що в результаті ситуації йому доведеться викласти досить круглу суму за ремонт заднього обважування автомобіля.

Співробітники

"Але коли такий девайс злітає з рампи, могло б бути і гірше, наприклад якби він впав на ногу, то візит до травматолога гарантований. Далі не дай Бог операція, лікування, реабілітація", - повідомляють вони.

Також Знай повідомляв, штраф 360 гривень або півроку позбавлення волі: водіїв, які їздять "на газу", попередили про нові покарання. Депутати Верховної Ради планують пом'якшити покарання. 
 
Як повідомляв " Знай.ІА", "Вовіна тисяча": половина українців масово кинулася за книгами, куди ще витрачають гроші за вакцинацію.

Джерело