Фінал благодійного турніру з футзалу, що стартував 29 квітня, відбувся сьогодні, 14 травня, у ПС “Запоріжалюмінбуд”. Головна мета змагань – допомогти зібрати кошти на підтримку Збройних Сил України та підтримати дух спортсменів.

Про це розповів Суспільному керівник Запорізької любительської футбольної ліги Артем Шубін.

За третє місце у благодійному турнірі змагалися команди "Агроконтинент" та "Колесо Центр". Перемогла перша з результатом 7/3.

У Запоріжжі організатори благодійного турніру з футзалу зібрали понад 80 тисяч грн на потреби ЗСУ

Команда представляє село Верхня Терса з Гуляйпільщини. Через активні бойові дії у Гуляйполі, всі гравці команди переїхали до Запоріжжя, тут і тренуються – каже тренер Юрій Давиденко.

" Вибороли третє місце. Це для нас успіх, дуже великий успіх. Це благодійний турнір на честь ЗСУ, ми його підтримали. Що ми могли виділити, ми виділили. У нас, у Гуляйполі свій є зал, ми там тренувалися. І ми з 2016 року беремо участь в обласних змаганнях".

У фіналі благодійного турніру з футзалу боролися за перше місце команди "Запоріжпромгруп" та "Кузя". У першому таймі жодній із них не вдалося забити гол.

Але, на 11 секунді другого команда "Кузя" все-таки забила м’яча у ворота. Загалом, із результатом 2/4, абсолютними переможцями благодійного турніру з футзалу стали її гравці.

Капітан команди Андрій Огнистий каже: брали участь в турнірі в першу чергу, щоб підтримати Збройні сили України:

" Підтримати нашу країну у такий важкий час, скажімо так, наші Збройні Сили. І для підтримки спортивного тонусу, бо ми протягом місяця, можна сказати, не тренувалися".

За словами керівника Запорізької любительської футбольної Ліги Артема Шубіна, впродовж турніру зібрали 82 тисяч гривень.

" Ми купили, зараз хлопці попросили, двигун на "Газель". До цього ми купували роутери, підсилювачі антенні для зв’язку їм, бронежилети, "розгрузки". Дуже було багато допомоги енергетичними напоями, які потрібні їм", – розповів Артем Шубін

Читайте також: Футболки запорізьких гравців вдруге виставили на аукціон для допомоги ЗСУ

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

Джерело