Після перемоги над "Боруссією" із Менхенгладбаха команда Олександра Петракова зустрічалася з італійським "Емполі", який наразі посідає 14-те місце в турнірній таблиці Серії А. Поєдинок завершився перемогою "синьо-жовтих" - 1:3.

Рахунок матчу відкрив на 26-й хвилині Роман Яремчук. Наприкінці першого тайму Андреа Ла Мантія зрівняв рахунок.

Але на самому старті другої половини гри команда Олександра Петракова знову вийшла вперед - відзначився Олександр Караваєв.

Збірна України виграла другий поспіль матч перед важливим поєдинком зі Шотландією

Ще за кілька хвилин третій гол збірної України забив Олександр Піхальонок, для якого цей м'яч став другим у другому матчі за національну команду.

Вже завтра, 18 квітня, "синьо-жовті" проведуть третій контрольний спаринг в рамках підготовки до плейоф відбору на Чемпіонат світу-2022 в Катарі. Збірна України зустрінеться з хорватським клубом "Рієка".

Збірна України позмагається за путівку на ЧС-2022

Нагадаємо, півфінал плейоф відбору на ЧС-2022 Шотландія - Україна відбудеться 1 червня. Його переможець вийде до фіналу плейоф, де 5 червня у Кардіффі зіграє за путівку на мундіаль проти Уельсу.

Жеребкування фінальної частини ЧС-2022 вже відбулося. Якщо команда Петракова зможе вибороти путівку на світову першість, то змагатиметься там у групі В з Англією, США та Іраном.

Мундіаль у Катарі відбуватиметься від 21 листопада до 18 грудня 2022 року.

Ефектно відбив пенальті: український воротар "Реала" Лунін увійшов до команди тижня Ла Ліги (відео)