Відомий український музикант, лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук виступив для бійців ЗСУ прямо на лінії фронту. Про це розповіли в сюжеті "ТСН".

Святослав Вакарчук з найперших днів війни активно підтримує, як мирних людей, так і військових, які борються зі злом на передовій. Він неодноразово провідував бійців і виступав для них. 

Святослав Вакарчук виступив для бійців ЗСУ прямо на лінії фронту:

Святослав Вакарчук виступив для бійців ЗСУ прямо на лінії фронту:

Так, Цього разу Вакарчук також дав невеликий сольний концерт недалеко від лінії фронту. Бійці добиралися на концерт через поля, які обстрілює противник.  Замість сцени запитане приміщення, але атмосферу це ніяк не псує, що зазначив І сам музикант. За його словами цей виступ він буде пам'ятати все життя.

"Такі виступи, як зараз, я даю, вони запам'ятовуються, можливо навіть більше, ніж ті великі концерти, яких багато давав по світу, в різних точках. Я буду згадувати це все життя", - сказав музикант звертаючись до українських захисників перед виступом. 

Святослав Вакарчук заспівав кілька пісень, зокрема нову, написану на честь захисників Маріуполя. 

Також наш портал інформував, Святославу Вакарчуку з "Океан Ельзи" довелося піти на крайні заходи через війну з Росією: "З абсолютно зрозумілих причин..."

Крім того, наш портал повідомляв, зірка серіалу "Кріпосна" Анна Сагайдачна розповіла про "фільтрацію" друзів після повномасштабного вторгнення: "У мене більше немає російських колег".

Джерело