Про це під час брифінгу повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

За його словами, РФ не припиняє військових провокацій на кордоні на напрямках Чернігівської та Сумської областей - з території Росії продовжуються артобстріли цивільної та іншої інфраструктури України.

“Для демонстрації присутності та сковування дій підрозділів сил оборони України, Росія продовжує утримувати у прикордонних районах Брянської та Курської областей свої підрозділи збройних сил. В окремих районах противник посилює своє інженерне облаштування позицій. Водночас формування ворогом угрупування для відновлення наступу на територію України, поки, на щастя, не спостерігається”, - розповів Андрій Демченко.

У прикордонних районах Брянської та Курської областей РФ утримує свої підрозділи: стало відомо, для чого

Він також додав, що на кордоні з РФ помічена работа диверсійних груп, які під прикриттям вогню артилерії намагаються зайти на територію України.

“Ворог продовжує здійснювати вогневий вплив та вживає всіх заходів для посилення свого наступального угрупування. Крім того, він зосереджує зусилля на утриманні раніше зайнятих рубежів, ведення розвідки та інженерного облаштування позицій. Проте, українські захисники максимально відбивають усі атаки”, - заявив речник Державної прикордонної служби.

Нагадаємо, що Україна заслуговує на індивідуальний підхід щодо надання їй статусу кандидата у члени ЄС.

Читайте також:

Діагностують остеохондроз і виразку: в так званій "ЛНР" вигадали, як не платити компенсацію пораненим

В Україні можуть подовжити загальну мобілізацію: Зеленський вніс законопроєкт до Ради

Українські військові збили російський літак: відео

Джерело