Відомий український письменник та лідер гурту "Жадан і Собаки" Сергій Жадан попросив допомоги в українців, звернувши їхню увагу на дуже важливий проєкт, який допоможе Україні перемогти російських загарбників і тим самим - величезне зло у світі.

Про це йдеться у його новому дописі на офіційній сторінці в соцмережі Фейсбук.

"Друзі, Міністерство культури запустило ось такий проект. Як на мене - важливий і своєчасним. Буду вдячний за долучення та поширення. І Бережіть себе!", - йдеться у повідомленні письменника. Сергій Жадан

Сергій Жадан пояснив, як можна донести світу правду про війну:

Сергій Жадан пояснив, як можна донести світу правду про війну:

"Наразі увага всього світу прикута до України. Саме тут відбуваються події, які визначать подальшу історію людства. Хто переможе: Україна чи Росія, Демократичний Світ або Тоталітарний Режим, Добро чи Зло? Відтепер, кожен громадянин будь-якої країни може особисто слідкувати за перебігом російсько-української війни, отримуючи правдиву інформацію безпосередньо від тисяч українців, які стали свідками трагічних, але водночас героїчних подій.", - йдеться у повідомленні. 

Як розповів Сергій Жадан, саме з цією метою запрацював Міжнародний проєкт #МояВійна – це "Живий Щоденник" реальних історій про війну, які пишуть звичайні українці, які вимушено опинились в епіцентрі подій.

Сергій Жадан пояснив, як можна донести світу правду про війну:

На порталі проєкту за досить короткий час ’явились понад 2 700 історій, які зібрали понад 4 млн переглядів. Історії українців перекладені на 74 мови. 

"Проєкт ініціювали Міністерство культури та інформаційної політики України та Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія "Totonis". Тож дивіться, долучайтесь, діліться - mywar.mkip.gov.ua Світ має почути та побачити правду", - йдеться у повідомленні.

Також ми писали, Сергій Жадан вдарить по "рускому міру" разом з Укрзалізницею: "На зв'язку від початку війни"

Джерело