Жовто-блакитна символіка, за яку окупанти можуть схопити і катувати, у окупованому Донецьку, як символ незламності України.

У Донецьку з'явилися розфарбовані поручні смужками жовтого та блакитного кольору. На мості та стінах гаражів — кольори українського прапора зацвіли справжніми "квітами" свободи та волі. Фото оприлюднили у телеграм-каналі Збройні Сили України. Війна з окупантами.

Відомо, що Донецьк було окуповано ще у 2014 році, одразу після анексії Криму. Тоді були створені фейкові республіки, які проводили досить агресивну політику щодо мешканців окупованих територій. 

Окупований Донбас не тільки розцвітає, але й покривається жовто-блакитними смужками: підпілля працює

Окупований Донбас не тільки розцвітає, але й покривається жовто-блакитними смужками: підпілля працює

Нагадаємо, що цього разу рф просунулася вглиб країни, та хоче відрізати Україну від сполучення морем. Азовське море, де оборону тримав Маріуполь та Чорне — Одеська та Херсонська області під прицілом у ворога. Нагадаємо, у ворога постійно говорять про фейкові референдуми про приєднання, хоча цього разу, можуть обійтися і без цієї фікції.

Західні санкції, які мали на меті паралізувати економіку загарбника - роблять це дуже мляво, однак сьомий пакет санкцій обіцяє повну зупинку економіки російської федерації. 

Джерело