Кропивницький стрілець Сергій Фомін повернувся додому з Дефлімпійських ігор з двома медалями – сріблом і бронзою. Розповів Суспільному, що під час змагань постійно думав про Україну і хвилювався за рідних.

Дефлімпійські ігри серед спортсменів з порушеннями слуху відбувались у Бразилії з 1 по 15 травня. Збірна України перемогла у командному заліку з рекордною кількістю медалей – 138, з яких 62 золоті.

Сергій Фомін 16 травня повернувся з Дефлімпіади в Бразилії. У Дефлімпійських іграх участь брав втретє.

Першу медаль ігор здобув у стрільбі з малокаліберного пістолета з відстані 25 метрів. Це було друге місце. "Мені не вистачило одного очка до першого місця. Була досить запекла боротьба з корейськими спортсменами", – розповів спортсмен.

Це була запекла боротьба. Кропивницький стрілець привіз з Дефлімпійських ігор дві медалі

Другу медаль завоював у боротьбі з тими ж корейськими стрільцями. То була швидкісна стрільба по 5 мішенях.

Під час нагородження, передусім, радів, що зміг прославити Україну: "Я розумів, що не для себе стріляю, дуже хотілося підняти наш прапор, показати всьому світу, що Україна є, що вона виступає".

Для ще одного кропивничанина Олександра Костика це теж була третя Дефлімпіада. На попередній у Туреччині він став чемпіоном ігор. У Бразилії здобув дві бронзові медалі, першу – у парі з Віолетою Ликовою з Дніпра.

За дві останні Дефлімпіади кропивницькі стрільці здобули для України сім медалей.

Підготовка до наступного Дефлімпійського циклу у кропивницьких стрільців розпочнеться 2023 року. Тоді відбудеться чемпіонат Європи. Час і місце його проведення визначають.

Що відомо

Після завершення ігор ще один кропивницький стрілець Олександр Костик залишився тренуватися у Польщі. Крім двох кропивницьких стрільців, у складі Національної збірної команди України Кіровоградську область на Дефлімпіаді представляли троє плавців – Ірина Терещенко, Дар'я Тарасенко, Владислав Гриценко. Вони здобули 18 медалей. Після завершення Дефлімпіади спортсмени залишилися тренуватися в Австрії. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб