Зазначається, якщо серед потерпілих, що прибули, будуть поранені українські військові, вони отримають в Ізраїлі медичну допомогу нарівні з цивільними особами. 

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Ніцан Горовіц, який мав відеозустріч з українським колегою Віктором Ляшком, повідомляють ізраїльські ЗМІ.

Як пишуть місцеві видання, під час бесіди міністри охорони здоров'я двох країн Віктор Ляшко та Ніцан Горовиць обговорили питання, пов'язані з вивезенням громадян України, які потребують лікування, в єврейську державу. Зокрема, Ляшко особливо наголосив на проханні української сторони про прийом на лікування поранених у боях військовослужбовців. У відповідь Горовиць сказав, що не виключає позитивної відповіді на цей запит. За словами міністра охорони Ізраїля, його країна готова приймати як постраждалих цивільних, так і військовослужбовців.

Ізраїль за власний рахунок буде лікувати українців, поранених внаслідок бойових дій

Ще одна важлива тема, порушена на переговорах, це надання медичної допомоги українським дітям, хворим на рак. Віктор Ляшко також сказав, що його країна зацікавлена ​​у постачанні із Ізраїлю ліків, які терміново потрібні медикам в Україні.

"Ізраїль виділить додатково мільйони шекелів на закупівлю ліків, які будуть доставлені безпосередньо в Україну. Крім цього, вивозитимемо поранених з України для лікування в Ізраїлі за наш рахунок", - сказав Ніцан.

Читайте також:

На окупованих територіях Запорізької області росіяни допитують і обшукують журналістів - ОДА

Британський журналіст через обстріли російських окупантів отримав перелом двох нижніх кінцівок

Загинув від обстрілів російських окупантів: у Києві попрощалися із журналістом Олександром Маховим (фото, відео)

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело