В такому разі українські війська зможуть або завдавати ударів з авіації, артилерії, або ж перейдуть у контрнаступ на окремих ділянках. 

Про це розповів радник голови Офісу Президента Олексій Арестович у коментарі 24 каналу.

"Це вже ми будемо атакувати, а вони – захищатись. До цього чекати не так довго", – запевнив він.

"Змінюється характер війни": Арестович заявив, що ЗСУ невдовзі атакуватимуть, а окупанти захищатимуться

Арестович пояснив, що наразі війна перебуває в такій фазі, що за добу можуть бути декілька повідомлень на зразок "ворог захопив деякі населені пункти" і "ми відкинули ворога з декількох населених пунктів".

Так, за словами радника голови ОП, з одного боку, російські війська "піддавлюють" Луганську область і роблять дуже небезпечний рух на північ і на захід від Попасної. А з іншого боку, українські війська відкинули окупантів від двох населених пунктів, досить ключових щодо оборони Сєвєродонецька.

"Це зустрічні бої і звучить неприємно, що вони "захопили, просунулися", але, якщо подивитися загалом – ще тиждень тому і мовитись не могло про те, що українські військові наступають на тому напрямку", – розповів Арестович.

Він додав, що наразі ЗСУ відбивають, контратакують, і це означає, що змінився загальний хід подій. Водночас російські війська свій наступальний потенціал вичерпують. Вони зазнають величезних втрат і багато військових відмовляються йти у бій.

"Там (у Луганській області зокрема – ред.) змінюється характер війни не на користь росіян. Звісно, вони ще зберігають потенціал, вводять якісь резерви. Якийсь час вони просуватимуться вперед, але ж і ми будемо контратакувати", – зазначив Арестович.

Нагадаємо, 17 травня міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що Росія готується до ведення довготривалої війни, тож війна переходить у затяжну фазу. 

Читайте також:

"Вони ще мають ілюзію": Подоляк пояснив, чому переговори з Росією на сьогодні неможливі

"ЗСУ отримають суттєву перевагу": в МВС припустили, коли вдасться відвоювати Донбас

"Програють ще швидше": Фейгін прокоментував особисте командування Путіним бойовими діями

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело