Сумна звістка сколихнула Верховинщину.

12 травня 2022 року, під час виконання військового обов’язку, вірний Військовій присязі, у бою за Батьківщину загинув Назарій Васильович Могорук, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на Верховинську селищну раду.

Народився Назарій Могорук 25.01.2001 року у с. Дземброня. Згодом переїхав жити з батьками до Харкова, де й проходило його дитинство. Закінчив Харківську ЗОШ №60. Після школи вступив до Харківського механічного технікуму, а вже 5 листопада 2020 року його призвали до лав Національної гвардії України.

Попри життя в Харкові Назарій ніколи не забував свого коріння і постійно приїжджав до рідної тітки Катерини Ілюк в с. Ільці, звідки й був призваний на військову службу.

Він любив спорт, особливо кікбоксинг, за що неодноразово ставав призером серед юніорів та отримав звання Кандидата у майстри спорту України.

«Прощання з загиблим Воїном МОГОРУКОМ НАЗАРІЄМ відбудеться завтра, 19 травня, у селищі Верховина біля стели Героїв Небесної Сотні (точний час прощання повідомимо пізніше). Прохання до всіх жителів громади гідно зустріти свого Захисника. Висловлюємо глибокі співчуття всій родині. Вічна пам’ять та Слава Герою!», – йдеться в повідомленні.

На війні загинув 21-річний Назарій Могорук з Верховинщини

Нагадаємо, У бою з окупантами героїчно загинув калушанин Віталій Самсоненко

На війні загинув 21-річний Назарій Могорук з Верховинщини

Джерело