Популярна українська співачка Слава Камінська, яка ще недавно виступала у складі гурту "НеАнгели", зараз багато часу приділяє сольній кар'єрі і розвитку аккаунта в соцмережі Instagram, де за нею стежить близько 1 мільйона чоловік. Артистка часто ділиться з відданою аудиторією новинами з особистого і творчого життя.

Цього разу Слава Камінська розмістила кілька Insta Stories з людиною, яку всі українці бачили в романтичному шоу "Холостячка", поруч з головною героїнею Ксенією Мішиною. Артистка зустрілася з Вінченцо Дулепою, який дивним чином опинився з нею в Амстердамі. Як відомо, дівчина з початку військових дій вирушила до Нідерландів з дітьми, народженими у шлюбі з Едгаром Камінським.

Слава Камінська влаштувала

Слава Камінська влаштувала

Слава Камінська влаштувала

Чоловік грався з донькою співачки Лаурою, піднімаючи її на плечі, і показував пам'ятки міста. Також вони веселилися, голосно сміялися, а після вирішили переміститися в ресторан. Хто був ініціатором такої зустрічі і в яких відносинах перебувають Слава і Вінченцо поки невідомо, артистка ніяких подробиць не розкривала. Цікаво те, що раніше їх в одній компанії не помічали.

Джерело