Відома телеведуча Маша Єфросініна поділилася кадрами після ракетного удару в Бахмуті Донецької області. Знаменитість зізналася, що за місяці війни неможливо звикнути до того, що від цього страждають діти.

Зазначимо, що в результаті ракетного удару в Бахмуті зруйнована конструкція будинку з п'ятого по перший поверх, а з-під завалів витягли важко поранену 9-річну дитину. Це дуже потрясно Єфроіиніну.

Маша Єфросініна

Маша Єфросініна

Знаменитість підкреслила, що ніякі прогнози експертів про закінчення війни не втілюються в реальність, а українці продовжують гинути і страждати від обстрілів російських окупантів.

"Неможливо!!! Неможливо звикнути до цих відео зі стражданнями поранених дітей! Неможливо вже 82 дні знайти пояснення всьому, що відбувається! Ні експерти, ні прогнози - все не те... війна триває. Люди наші гинуть...", - зазначила Маша Єфросиніна.

Варто нагадати, що ракетний удар, нанесений росіянами, зруйнував п'ятиповерховий будинок. Із завалів багатоповерхівки рятувальники ДСНС витягли поранену дитину, і щонайменше одну загиблу людину.

Джерело