Відомий український продюсер та реп-виконасець Олексій Потапенко, розповів українцям, як допомогти воїнам ЗСУ, переглядаючи кліпи улюблених артистів.

На своїй сторінці у соціальній мережі Instagram Потап розповів, що разом зі своєю командою запроваджує проект "BE BRAVE AND SING FOR UKRAINE". Тепер частина коштів від переглядів та монетизації контенту кліпів артистів MOZGI Entertainment будуть перераховані до фонду Soborna Ukraine.

Потап вигадав, як зібрати гроші для ЗСУ, слухаючи музику:

Потап вигадав, як зібрати гроші для ЗСУ, слухаючи музику:

"Ми знаємо, що навіть у такий важкий час мільйони людей продовжують слухати музику та дивитися кліпи улюблених виконавців – це підбадьорює, підтримує внутрішній стан та ментальне здоров’я. Тому вирішили залучити онлайн-аудиторію до допомоги Україні та перетворити перегляди на кошти. Наприкінці кожного кварталу будемо ділитися новинами про зібрані та перераховані гроші", - зазначив Потап.

Олексій Потапенко зазначив, що для зручності та зрозумілості вони змінили обкладинки відео на YouTube-каналах Наді Дорофєєвої, гурту Мozgi, Мішель Андраде, Потапа та гурту "Время и Стекло"

"Прохання підтримати у вас в соц. мережах нашу ініціативу, адже чим більше людей долучиться, тим масштабнішою буде допомога! Дякую!", - підсумував він.

Джерело