Колишній міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков опублікував звернення до командира полку «Азов» Дениса Прокопенка. Спільне фото та емоційний текст він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

Аваков наголосив, що хоче звернутися до відважного воїна саме зараз, коли чашу випробувань іще не випито і, можливо, «найважче ще попереду».

«Ти переміг, ти і твої доблесні побратими. Ти правий. «Азов» виконав завдання. ні – ви виконали надзавдання. І ти, командир, зробив усе, що маєш. І зробиш далі! Впевнений у цьому – хоч би як склалося. Час і доля дають іноді непосильні випробування... найсильнішим... Тобі таке випало. Мільйони людей пишаються вашим подвигом і твоїм подвигом, командире. Я хочу, щоб ти знав і усвідомлював це, вступаючи в період нових випробувань! Знай це! Живи та стань сильнішим! Живи, приймай рішення та знай, що ми тобі віримо та підтримуємо! Мільйони людей підтримують тебе. Всією душею. Кожен з вас. Серед цих мільйонів і мій голос. І як би не був важкий шлях ти знай, ми віримо і допомагатимемо поки ще б'ється серце», – написав Аваков.

«Найважче попереду». Аваков емоційно звернувся до командира «Азова»

Він також наголосив, що Україна не залишить своїх солдат та закликав азовців пам’ятати про це.

Українців же Аваков попросив бути мудрими та не давати волю емоціям, доки влада спільно з військовими робить усе, щоб звільнити «Азов».

Джерело