Завод компанії «Кока-кола Беверіджес» у селищі Велика Димерка на Київщині відновив виробництво напоїв і до кінця травня планує вийти на 100% потужності. Про це повідомив директор із корпоративних зв'язків і сталого розвитку компанії Андрій Бублик у коментарі українському Forbes.

Уже налагоджено виробництво напоїв Coca-Cola, Fanta та Sprite, уточнили у компанії.

Селище, де розташовано завод, перебувало під окупацією Росії, тож він не працював майже два місяці. У березні на підприємстві внаслідок обстрілу було зруйновано електростанцію та частково офісну будівлю.

Завод компанії Coca-Cola після двох місяців простою відновив роботу на Київщині

За час окупації виробничі лінії заводу не постраждали, але повноцінно відновити виробництво одразу не вдається через проблеми із постачанням сировини й інших компонентів.

Компанія повністю ще не відмовляється від імпорту Coca-Cola в Україну з Чехії та Польщі, щоб уникнути дефіциту. Але вже експортує вироблені напої до Молдови.

«Постачання поновлюємо поступово, тому що не можемо одночасно задовольнити потребу українського ринку», – уточнив Бублик.

Як стало відомо на початку травня, найбільший у світі виробник безалкогольних напоїв, американська Coca-Cola Co. має намір піти з російського ринку. Також у Росії найшли заміну відомому ресторану McDonald's.

Джерело