США заявили про збільшення на $215 мільйонів власного внеску у глобальну продовольчу допомогу та анонсували новий пакет обсягом $5,5 мільярда на забезпечення гуманітарної підтримки й посилення глобальної продовольчої безпеки.

Про це в ООН повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен, - пише Укрінформ. 

«Сполучені Штати оголосили про виділення понад $2,3 мільярда на забезпечення надзвичайної продовольчої допомоги та задовільнення глобальних гуманітарних потреб після вторгнення Росії в Україну. Зараз, з огляду на гостру кризу, ми оголошуємо про виділення додаткових $215 мільйонів як нової надзвичайної продовольчої допомоги»,- пояснив глава Держдепартаменту США.

США планують виділити $5,5 млрд на гумдопомогу й глобальну продбезпеку через війну в Україні

Вашингтон планує надалі більш масштабну підтримку країн, які потерпають від нестабільності на продовольчих ринках.

«Ми очікуємо, що Конгрес дуже скоро затвердить понад $5,5 млрд додаткового фінансування гуманітарної допомоги та продовольчої безпеки», - переконаний Блінкен.

Також він закликав уряди інших країн об’єднатися й посилити тиск на РФ, щоб вона відкрила безпечні коридори для постачання життєво важливих продуктів з України як суходолом, так і морем.

«За оцінками, зараз в Україні на елеваторах перебуває 22 млн тонн зерна – продукції, що могла б стати екстреною допомогою для людей, які потребують цього, якщо просто дати вивезти її з країни», - резюмував держсекретар США.

Нагадаємо, що посольство США в Україні відновило свою роботу в Києві. 

Читайте також:

У США назвали причину, чому поки не можуть вилучити заарештоване майно РФ на користь України

Консультативна місія ЄС відновила роботу у Києві

Сенат США вдруге розглядатиме виділення 40 мільярдів доларів для України

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело