Окрім того, всі вже побачили, як Росія воює недосвідченими строковиками та старою радянською бронею.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні 18 травня.

"Сьогодні один з представників Російської держави повідомив про те, що окупанти нібито почали використовувати в Україні комплекси лазерної зброї. Нібито для економії ракет. По-перше, звертає на себе увагу той факт, що їм знадобилося економити ракети і якось це пояснювати. Тобто більш ніж дві тисячі ракет, які російська армія випустила по Україні, були основною частиною їхнього запасу ракет. Тобто далі – тільки залишки", – сказав Зеленський.

"Тобто далі – тільки залишки": Зеленський прокоментував заяву Росії про застосування лазерної зброї в Україні

"По-друге, всі вже побачили, як Росія воює. Недосвідченими строковиками, яких вона кидає у бій, як гарматне м’ясо. Мародерами, які вперше бачать нормальну побутову техніку в чужій країні. Старою радянською бронею без сучасного захисту. Забороненими фосфорними бомбами, якими вони спалюють школи та звичайні житлові будинки. І ракетами, більшість з яких витрачено російською армією на знищення абсолютно цивільної інфраструктури без жодного стратегічного, саме воєнного результату", – зазначив глава держави.

Нагадаємо, 18 травня віцепрем'єр-міністр Росії Юрій Борисов заявив, що держава використовує в Україні комплекси лазерної зброї "Задіра", здатні вражати цілі на відстані у 5 км.

Читайте також:

"Йде відчайдушна боротьба за рубежі, райони, системи доріг": Арестович розповів, як змінився характер війни

НАТО не очікує суттєвих змін у війні найближчими тижнями, але веде дискусії, чи зможе Україна повернути Крим​​​​​​​

"Психоемоційне тло змінилося": Подоляк назвав фактори впливу на зустріч Зеленського з Путіним

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело