22 червня довгостроковий меморандум про співпрацю підписали громадська організація "Студентство" та національний університет "Запорізька політехніка".

Про це повідомляють кореспонденти Суспільного Запоріжжя, які побували на підписанні.

За словами ректора НУ "Політехніка" Віктора Грешти, університет активно співпрацює зі студентством, зокрема з всеукраїнськими організаціями студентства — “Студреспублікою” та ГО “Студентство”:

У Запоріжжі ГО

"Сьогодні дійсно, “Запорізька політехніка” — вона переформатовується під реалізацію студентоцентрованого підходу до навчання, до організації життя студентів", — каже ректор університету.

Громадська організація "Студентство" існує вже понад рік. Організація створює майданчики, де студенти співпрацюють з місцевою владою, розвивають лідерські якості, розповідає голова “Студентства” Євгеній Лизя.

"Ми можемо постійно залучати студентів і проводити всі наші заходи саме в аудиторіях, використовуючи всі ресурси, які надає університет. Крім цього, як ГО, яка діє в інших регіонах України, ми можемо представляти наш університет, популяризувати його серед іншої молоді".

Читайте також: У Запоріжжі художниці та бійці "Азова" презентували спільний арт-проєкт "Броня"

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

Джерело