Українці продовжують щодня обороняти наші землі від російських окупантів. Роблять все для того, щоб зовсім скоро країна стала знову вільна, а головне - з мирним небом. 

Про це стало відомо завдяки новій публікації Міністерства оборони України в соціальній мережі Facebook, де регулярно публікують актуальні новини з передової. 

Мова цього разу пішла про чоловіка з ім'ям Олександр, який взяв собі позивний "Жига". Разом побратимами морський піхотинець мужньо і впевнено тримає оборону на одному з напрямків.

Український герой з побратимами ліквідовує російських окупантів на передовій за дві секунди:

Їм щодня вдається знищувати і ліквідувати російських загарбників. Також, Саме завдяки їм було зруйновано величезну кількість ворожої техніки. 

Як зізнається чоловік, фронтові епізоди війни назавжди залишаться в його пам'яті, і кожного його побратима. Наші чоловіки відчули на собі весь той кошмар, які проживали люди за часів Другої світової війни.

Український герой з побратимами ліквідовує російських окупантів на передовій за дві секунди:

"Одного разу отримали наказ! Просунулися вперед для очищення населених пунктів від орди. Раптом зав'язалася запекла битва. Однак ми дуже швидко довели ворогові, що таке морська піхота України. Частина орків ліквідували, інших полонили, деякі втекли, так і не вступивши в бій! Завдання виконали, і головне без втрат!"- розповів"Жига".

Український герой з побратимами ліквідовує російських окупантів на передовій за дві секунди:

Олександра і його побратимів неможливо подолати, і вони будуть захищати наших людей стільки, скільки буде потрібно. Українська хоробрість сьогодні надихає весь світ. 

Раніше повідомлялося, що на Херсонщині ЗСУ відтісняють ворога, вже відкинули за третій рубіж — глава пресцентру СОО Гуменюк

Також, у Запоріжжі коза покалічила кілька окупантів біля лікарні, підірвалися на своїх же розтяжках

Джерело