Серед популярних та ефективних методик, які застосовують фахівці Монтаж ТехСервіс для очищення каналізаційних засмічень, можна виділити гідродинамічне очищення. Це методика, під час якої мулисті відкладення на стінках труб, а також жирові пробки руйнуються з використанням потоків води, що подається під високим тиском.

Особливості використання гідродинамічних та кавітаційних методів для чистки каналізації, труб у Львові

Принципи усунення засмічень гідродинамічним методом

Система складається з компресора, двигуна та величезної кількості насадок. Обравши правильну насадку, вдається зруйнувати засмічення, незалежно від його походження.

Принцип роботи гідродинамічної установки для очищення каналізаційних труб:

В арсеналі спеціалістів сайту mtsewer.com.ua/uk/lvov/ є пістолет і трубка, довжиною кілька метрів. На кінці такої трубки знаходиться обрана насадка, яка занурюється у каналізаційну систему.
Коли спеціаліст введе насадку на глибину 1 м, вмикається система подачі води.
Повітряні бульбашки разом із потоком води під високим тиском, просуваються далі. Як тільки насадка упирається в засмічення, вода під сильним тиском руйнує його.
Особливості використання гідродинамічних та кавітаційних методів для чистки каналізації, труб у Львові

Різновиди насадок, що застосовуються для гідродинамічного очищення каналізації:

Роторна. Такі вироби здійснюють подачу води у вигляді лопатей. У насадці є косі розрізи, через які витікає вода. Утворюється своєрідний потік води, схожий на цунамі. Завдяки цьому абсолютно по всій площі стіноквдається змити застарілі відкладення жиру, залишки мулу.
Донна насадка відрізняється наявністю важкого наконечника, завдяки чому трубка падає на дно. Це дозволяє очистити відкладення, що знаходяться у каналізаційних системах великого діаметру.
Пробивні. Дана насадка виготовлена ​​у вигляді кулі з отвором посередині. Потік води лише один, він під високим тиском розбиває застарілі відкладення.

Метод кавітаційного очищення каналізаційних систем

В основі методу лежить використання спеціальної суміші з великою кількістю пухирців. При попаданні в каналізацію, бульбашки лопаються, у результаті утворюються вихори. Саме за допомогою цих вихорів вдається зруйнувати жирові відкладення на стінах. В основі установки спеціальний імпульсний перетворювач, в результаті роботи якого утворюються бульбашки. Саме на основі утворення імпульсів від бульбашок, що лопають, здійснюється очищення системи.

Особливості використання гідродинамічних та кавітаційних методів для чистки каналізації, труб у Львові

Обрати методику очищення може спеціаліст після обстеження системи. Справа в тому, що для пластику, полівінілхлориду, сталі та чавуну застосовуються різні методи очищення. Це пов’язано з особливістю матеріалів та можливістю їх вступу в хімічну реакцію з деякими поверхнево-активними кислотами, які часто застосовуються при використанні комбінованих методів.

Джерело