У Коростишеві на місцевій водоймі втопився 31-річний чоловік. Про це третього липня повідомила у своєму Telegram-каналі Держслужба з надзвичайних ситуацій у Житомирській області.

Тіло потопельника відшукали фахівці Житомирської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на воді. Його виявили на відстані близько 20 метрів від берега.

Напередодні чоловік відпочивав біля води зі своїми близькими. Обставини трагедії продовжують з'ясовувати спеціалісти.

На Житомирщині на місцевій водоймі втопився 31-річний чоловік

Рятувальники Житомирщини закликають населення відпочивати у відведених для цього місцях, не йти у воду після вживання алкоголю та пильнувати за маленькими дітьми. Якщо ж стали свідками пригоди на воді, то відразу набирати номер 101.

Ще по темі Плавав на надувному кругу і зник – у Житомирі з річки Тетерів дістали тіло 34-річного чоловіка. Читайте також Купатися у водоймах Житомира не рекомендують – вода не відповідає нормам. "Це був наказ військових" — міський голова Житомира Сергій Сухомлин про спуск води з річки Тетерів. Житомиряни прибрали береги річки Тетерів у міському парку. У житомирському водосховищі "Відсічне" рівень води вперше за два роки сягнув максимальної позначки. Що це означає. Річки Житомирщини: хто забруднює та як їх очистити.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело