Тернопільська спортсменка Дарія Довбня привезла дві медалі із чемпіонату України з веслування на байдарках і каное на марафонських дистанціях пам'яті Ігоря Присяжнюка. Про це повідомили на сторінці управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

У Вінниці відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное на марафонських дистанціях.

Дві медалі здобула на змаганнях у Вінниці тернопільська веслувальниця, вихованка обласної школи вищої спортивної майстерності, студентка Західноукраїнського національного університету Дарія Довбня. Відтак, Даша виборола перше місце в байдарці-одиночці на дистанції 23 км в категорії молодь серед жінок до 23 років та виконала норматив Майстра спорту України. Окрім цього, у марафонському спринті на дистанції 3 км 400 м Дарія Довбня здобула срібло в абсолютній першості серед жінок. Готував спортсменку до змагань Володимир Гикавий.

Тернопільська спортсменка виборола дві медалі на чемпіонаті України з веслування

Майстер спорту України міжнародного класу з веслування на каное Ігор Присяжнюк під час несення служби на кордоні у 2014 році першим зустрів російських окупантів на Донеччині та віддав своє життя за незалежність України. Вже вісім років поспіль у Вінниці проводяться змагання з марафону на честь спортсмена-прикордонника.