Морський експорт українського зерна досі не є безпечним

Вигнання російських окупантів зі Зміїного покращує стратегічне становище України в північно-західній акваторії Чорного моря – про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій.

Те, що росія втратила контроль над островом Зміїним, – результат дій ЗСУ, а не "жест доброї волі" країни-агресорки. При цьому морська загроза з боку росії досі залишається реальною, пише джерело.

Визволення Зміїного полегшило становище України в морі: чи безпечним став експорт зерна – Центр стратегічних комунікацій

"Судноплавство в районі чорноморських портів України і досі небезпечне: російський флот має змогу знищувати і захоплювати цивільні судна", – зазначено в повідомленні.

Зокрема, морський експорт українського зерна досі не є безпечним, наголошують у Центрі стратегічних комунікацій.

"Коли москва перекладає на Київ відповідальність за відновлення морського експорту зерна, вона бреше", – застерігають там.

"Повністю відновити морський експорт можливо або після завершення бойових дій, або після знищення всіх російських сил і засобів, які перешкоджають судноплавству", – йдеться в повідомленні.

Як раніше повідомляв 5.ua, на острові Зміїний рашисти втратили техніки на $915 млн. Як пише Forbs, враховано лише відомі й підтверджені втрати – перелік може не бути вичерпним.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело