На Youtube-каналі зірок Ліги сміху "Ветерани космічних військ" наприкінці червня вийшов випуск рубрики "Чемпіонат світу з історії", знятий ще до війни.

У ньому присутні відомий український телеведучий Андрій Бедняков, а також Євген Кошовий з "Кварталу 95". І ось тревел-блогер вирішив розповісти історію з часів КВК.

Андрій Бедняков зізнався Кошовому з

Андрій Бедняков зізнався Кошовому з

"Знаєш історію з "Причем здесь мы", коли вони труси зірвали на сцені? Вони поїхали вперше в Сочі на фестиваль. Мене тоді ще не було. Займається Сивоха командою. Вони приїхали на фестиваль, готували довго і в них наприкінці номер, фінальний номер, вони сваряться, як це часто в КВК - треба посваритися, сльозу, а потім гумор. то йде, забирає Настю мою. Другий забирає сумку, залишає жердину. Третій забирає з чувака футболку. Четвертий мав знімати штани і йти", - розповідає Андрій Бедняков.

Андрій Бедняков зізнався Кошовому з

І той залишається в трусах, з жердиною та фразою "ось я стриптизер". Все йде за планом, повна зала. Настю забрали, відвели. Забрали торби. Один зриває футболку, йде. Інший зриває штани, йде за ширку, а там істерика, розрив. Хтось каже: "А я ж вам казав, що номер зайде".

"Вони виходять в кінці через ширму, у них ще фінальна пісня. А той чувак, що залишався, заходить з цього боку і вони його не бачать. Вони відспівали, заходять, а чувак голий стоїть", - заявляє Бідняков.

І виявляється, що хлопець, який мав зняти лише штани, зачепив ще й труси.

Джерело