Нова переозвучка зроблена з фільму "Повернення Героя", українець вклав нові сенси у гру акторів, та показав, як зустрічатимуть херсонці мародерів, які прийшли відтискати їхнє зерно. 

Вже всім достеменно відомо, та цьому є беззаперечні факти того, що путін краде зерно в Україні. Це надто болюче питання, враховуючи те, що українці споконвіків вирощували хліб, а російська армія просто краде зерно та наживається на ньому. Віктор Самохвалов розмістив нову "серію" переозвучки на своєму Instagram.

Майстер переозвучок показав, як херсонці зустрічають мародерів з рф на своїй землі:

Майстер переозвучок показав, як херсонці зустрічають мародерів з рф на своїй землі:

Сюжет починається з того, що на ферму приїздить вантажівка, та двоє бандюків домовляються між собою, мовляв, путін наказав відмародерити все зерно у фермерів.

Тоді з'являється дідок на тракторі, він не хоче чути, що пропонує йому "росіянин", та відправляє його під три чорти. Тоді "бандит" каже: "Ти не зрозумів, Херсон російський"

А дід запитує, а нах*й йтимеш українською. На народний байрактар скидавя?", - перепитує дід.

Коли "росіянин" хапається за голову, мовляв, що ти несеш, дід дістає рушницю та стріляє перед ногами у мародера.

Віктор не зміг озвучити історію без лайки, та запитав у підписників, чи варто її "запікувати".

Майстер переозвучок показав, як херсонці зустрічають мародерів з рф на своїй землі:

Матюки запікав, чи краще не запікувати ??? але без мату мені не виходить будувати діалоги з цими "Освободітєлями" Віктор Самохвалов.

У коментарях подякували Віктору за чудову роботу:

"Хочу 10-годинний ролик з усіма твоїми відео", "На народний байрактар скидався? Ці шедеври на цитати", "Це геніально", "Запікувати, бо є неповнолітні ваші фанати", "З кацап..ми без матюків не можна Вікторе, ти майстер насмішити!тільки вибирай культурні лайливі слова", - написали у колонці коментарів.

Джерело