О 2:00 5 липня російська окупаційна армія вчергове запустила ракети по Харкову. Вони влучили у технікум на Салтівці та частково зруйнував навчальний заклад.

В момент обстрілу на території закладу перебував тільки охоронець, він не постраждав, розповів Суспільному директор закладу Геннадій Амірбєков.

Російські окупанти 5 липня вдарили двома ракетами по технікуму у Харкові: фото"Сьогоднішня ніч для нашого закладу була дуже жахлива"

"Дві ракети влучили в наш заклад. Є серйозні руйнування, пошкоджені віконні рами нові, майстерні, навчальні корпуси, навчальна та службова техніка. Дуже багато техніки в нас було, вона вся пошкоджена. Також пошкоджено перехід від навчального корпусу до майстерень", — говорить директор.

Про те, що в технікум влучили ракети, директор дізнався від чергового. Ще раніше адреса закладу з неправдивою інформацією про скупчення військових на його території з'являлась на проросійських сайтах. Директор технікуму каже, що військових в ньому ніколи не було.

"У нас тут ніколи не було військових"

"Десь два тижні тому з’явилась фейкова інформація про те, що в нашому закладі, була назва його, названа адреса, "нацисти", що вони захопили наш заклад, що є скупчення техніки військової і військовослужбовців, але це була фейкова інформація, тому що у нас тут ніколи не було військових", — каже Амірбєков.

"З 24 лютого в наших корпусах було близько 400 місцевих жителів, які перебували у підвалах. Люди, які мешкають біля нашого закладу. Були наші працівники, були їхні родини. Вони перебували у підвалах від ракетних та бомбових ударів. Зараз ми готуємо підвали до нового навчального року як укриття. Готуємо наш навчальний заклад для того, щоб ми були готові починати навчальний рік і готувати наших фахівців", — сказав директор.

У технікумі навчаються 450 учнів. Після обстрілу доведеться відремонтувати техніку.

"Ми плануємо ремонтувати цю техніку, в першу чергу це учбова техніка, тому що треба буде навчати дітей. Я сподіваюсь, що десь до жовтня ми все це зробимо. Іншого шляху в нас немає", — сказав директор технікуму.

Що відомо Протягом минулої доби ворог із артилерії та РСЗВ обстрілював населені пункти Харківського, Чугуївського, Богодухівського та Ізюмського районів. Пошкоджені приватні будинки. 4 липня внаслідок обстрілів в Кутузівці поранення отримала 81-річна жінка. Близько 2:00 5 липня харків'яни чули два вибухи.

Джерело