Японія запроваджує новий пакет санкцій проти Росії. У список підсанкційних осіб потрапили і чотири колаборанти з Херсона. Про це йдеться на сайті Міністерства фінансів Японії.

Під санкції уряду Японії потрапили членів окупаційної адміністрації Херсонської області: Кирил Стремоусов, Володимир Сальдо, Сергій Черевко та Тетяна Кузьмич.

Також японці ввели ембарго на російське золото, заборонили надання послуг РФ з бухгалтерського обліку, аудиту, консалтингу та трастових послуг; заморозили активи 57 осіб та 6 компаній з РФ, а також ввели експортні обмеження проти 90 російських та білоруських компаній.

Чотири херсонських колаборанти потрапили під санкції Японії Що відомо: Російські окупанти створили так званий "уряд Херсонщини". До його складу увійшли чотири людини: троє росіян і місцевий нардеп-колаборант Олексій Ковальов. Його призначили керувати сільськогосподарською галуззю. На Херсонщині окупаційна влада намагається схилити до співпраці працівників комунальних та державних установ. З 29 червня на Херсонщині так званий голова "військово-цивільної адміністрації" Володимир Сальдо ввів новий курс рубля: за одну гривню даватимуть півтора російських рубля Читайте також: "Референдуму не буде. А буде суд і буде Гаага". На Херсонщині розпочалась безстрокова акція протесту. На Херсонщині партизанський рух виявив мережу зрадників та їхніх кураторів

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Джерело