16-річий велогонщик з Кропивницького Євген Тесцов виборов путівку на чемпіонат Європи, посівши третє місце на міжнародних змаганнях з велоспорту серед юніорів в італійському місті Л'Аквіла. Це інформація від батька та тренера спортсмена Віталія Тесцова. Змагання в Італії відбувалися 3 липня.

Кропивничанин вперше брав участь у міжнародних змаганнях і став третім серед 126 учасників на дистанції 104 кілометри. Перше місце посів італієць Леонардо Ді Санто, друге – українець Данило Ширін з Миколаївської області.

Чемпіонат Європи, на який відібрався кропивничанин, відбудеться у липні в Португалії.

Велогонщик з Кропивницького виборов путівку на чемпіонат Європи Читайте також Веслувальники з Кіровоградщини виграли чотири медалі чемпіонату України. Легкоатлет з Кропивницького став переможцем турніру в Чехії. Кропивницький легкоатлет завоював срібло на турнірі у Бельгії. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб