Таку заяву Патрушев зробив у Хабаровську на нараді з питань національної безпеки в Далекосхідному федеральному окрузі.

"Ситуація в прикордонній сфері на території Далекосхідного округу формується в умовах нарощування США та їхніми союзниками військової присутності в Арктичному та Азіатсько-Тихоокеанському регіонах, активізації реваншистських устремлінь Японії щодо Курильських островів, створення нових військових блоків", — заявив Патрушев.

Також Мінфін Японії оприлюднив новий список санкцій, до якого увійшли 57 фізичних осіб і 6 організацій з росії. Під санкції зокрема потрапили херсонські колаборанти Сальдо та Стремоусов. Крім того, Японія забороняє надання послуг росії, включаючи аудит та трастові послуги. Також Токіо запроваджує заборону на експорт для 90 організацій з росії та Білорусії.

У росії злякалися

У росії злякалися

Відзначимо, 7 березня прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда назвав південну частину Курильських островів японськими споконвічними територіями. Суперечка про належність південних Курильських островів між росією та Японією не врегульована від часу закінчення Другої світової війни. Рф окупувала ці японські землі у 1945 році та досі утримує їх під своїм контролем.

У росії злякалися

Джерело