ФСБ росії вломилось у квартиру громадянина рф, який переказав кошти у благодійний фонд "Повернись живим".

Москвич нібито задонатив фонду "Повернись живим" чималеньку суму коштів та ще й не один раз. фсб увірвалися у його квартиру, та зачитали чоловікові застереження про "державну зраду". Відео з затриманням облетіло мережу. 

За донати ЗСУ хлопця посадять до в'язниці

За донати ЗСУ хлопця посадять до в'язниці

На відео видно, що п'ятеро фсбшників вриваються у квартиру, та оголошують про підозру.

Здійснив грошовий переказ в іноземній валюті на банківський рахунок українського благодійного фонду "Повернись живим", діяльність якого спрямована проти безпеки Російської Федерації йдеться у відео

Дії росіянина, уточнюють, підпадають під дію статті 275 КК рф "державна зрада". 1 липня органами фсб йому оголошено офіційне застереження. Це поодинокий приклад спротиву рашизму. Але він говорить про те, що гроші краще переказувати у вигляді криптовалюти, або через знайомих.

За донати ЗСУ хлопця посадять до в'язниці

У хлопця, імовірно, є добре серце і душа, на відміну від мільйонів його співвітчизників. Варто сказати, що дехто з росіян, які живуть за кордоном та не підпали під дію пропутінської пропаганди, чи принаймні вміють тверезо думати, також допомагають Україні. Поодинокі випадки зафіксовано в Італії. Росіяни, яким соромно за своїх співвітчизників воліють загладити провину матеріально.

Джерело