На території Комплексу колишнього палацу Потоцьких нині таборуються дітки з освітнього проєкту “Невгамовні”.
За словами представниці ГО “Різні” Світлани Тарахкало, таборування заплановані у тематичних стилях. Перший тиждень – “Історичний “, який, власне, проходитиме у палаці Потоцьких.
“Ми розділили табір на етапи, що включатимуть: мистецтво, хімію, йогу, музику, історію. Власне,локацією обрали палац, що має велику історію. У нашому таборі є дітки – переселенці та місцеві. З досвіду можу сказати, що інтеграція швидше відбувається коли діти спілкуються між собою. Тоді знаходять більше спільного, стають більш відкриті та приносить більше користі громадськості”, – каже Світлана Тарахкало.
На свіжому повітрі, на зеленій території, діти мали змогу ближче познайомитися за допомогою ігор, розваг та творчих занять.
У палаці Потоцьких стартував дитячий освітній табір. ФОТО У палаці Потоцьких стартував дитячий освітній табір. ФОТО У палаці Потоцьких стартував дитячий освітній табір. ФОТО У палаці Потоцьких стартував дитячий освітній табір. ФОТО У палаці Потоцьких стартував дитячий освітній табір. ФОТО У палаці Потоцьких стартував дитячий освітній табір. ФОТО

Джерело