Англомовний табір для дітей військових, а також для дітей-переселенців діє в Тернополі. Його відвідують 20 дітей віком від 9 до 13 років. Для них викладачі англійської мови проводять різноманітні ігри та квести. Про це розповіла Суспільному організаторка англомовного табору Тетяна Мельник.

За її словами, з відвідувачами табору намагаються розмовляти лише англійською.

"Даємо можливість їм вивчити англійську мову. Це досягається за допомогою різноманітних ігор, квестів, прогулянок, де викладачі стараються максимально з дітьми задіювати англійську мову і говорити з ними іноземною. Але, звичайно, ми не можемо сказати, що учасники повноцінно розмовляють англійською. Ми намагалися підібрати вікову категорію однакову. Але всі дітки різні, і різні рівні їхніх знань. Тому викладач інколи застосовує й рідну українську мову", – говорить організаторка.

У Тернополі діє англомовний табір для переселенців та дітей військових

Ранок в англомовному таборі розпочинається з виконання гімну України. Далі – руханка.

На розминку прийшла 12-тирічна жителька Запорізької області Дарія Плевако. Каже, з Енергодара разом зі сім'єю виїхала чотири місяці тому.

"Мені дуже подобається в таборі. Я знайшла собі друзів. Тут цікаво. Я з англійською так собі, але тут все зрозуміло".

Також викладачі англійської проводять для дітей ігри. Зокрема, грають у гру "Хто я?" Діти мають вгадати, яку тварину їм загадали друзі. Спілкуються під час гри лише англійською. Вгадує тварину харків'янка Анастасія Середа.

"Трішки не зрозуміла, але все-одно вгадала. Я дуже довго думала, і коли сказали, що я живу не в джунглях, а в лісі, то чомусь одразу подумала про наші українські ліси", – каже Анастасія.

З дітьми працює вчителька англійської мови Тетяна Хоменко.

"Якщо взяти англійські навички, то це – комунікативна функція. Діти вчаться задавати запитання, відповідати на них. Вчаться підбирати слова. Ми вчимо назви тваринок, наприклад. Учасники табору мусять активізувати свій запас слів. Вони використовують міміку, жести, бо комусь ще важко щось сказати, є дітки менші. В загальному, це – розвиток комунікативних функцій, розвиток аудіювання, діти все слухають і обговорюють".

Одна зміна в таборі триватиме два тижні, заняття – безкоштовні, повідомила Тетяна Мельник.

Читайте також На Тернопільщині 7 дитячих таборів зможуть приймати дітей на відпочинок

Джерело