Про це у своєму відеозверненні заявив речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

Він нагадав українцям про те, що війна в країні може затягтися на довго, а отже, на фронті військовим обов'язково знадобиться ротація. У зв'язку з цим військовозобов'язаним громадянам варто бути готовими до відправлення до зон активних бойових дій.

«Є всі шанси, що війна затягнеться. Тоді всі чоловіки, або переважна більшість чоловіків, підуть до армії. І не просто служити, а воювати. І значна кількість жінок почнуть працювати. Не тому, що нас уб'ють чи поранять. Військам на передовій потрібна ротація та відновлення», - попередив Братчук.

Він підкреслив, що варага має великий мобілізаційний ресурс, а отже й Україні для перемоги потрібна велика армія.

«Служити доведеться фактично всім, щоб набути світу. Тому всі, кого покличуть, не лише бігатимуть, стрілятимуть, водитимуть танки, літаки тощо. Треба забезпечуватиме військо, копатиме окопи та траншеї — і це теж треба робити вміти правильно. Цьому навчать в армії: тактичній медицині, базовим засадам військової справи. Тому пропоную всім починати жити із цим. Адже в армії будуть усі – мільйони пройдуть через передову», - попередив Братчук.

Пізніше він випустив ще один відеозвернення, в якому пояснив, що коли говорив про участь мільйонів українців у війні, мав на увазі не лише бойові дії.

«Воювати означає не лише лінія фронту. Воювати – це волонтерство, це копати траншеї, допомагати у спорудженні фортифікацій. Воювати – це займатися тактичною медициною та вміти надати першу допомогу», - пояснив речник Одеської ОВА.

Джерело