Останніми днями у Бахмут стало небезпечно доїжджати, ворог прострілює дві дороги, якими ще можна заїхати у це місто, ТСН вдалося здолати шлях.

Сіре, принишкле, залякане містечко - напівпорожні вулиці, потрощені будинки, знервовані люди.

Місцеві жінки вийшли  за гуманітаркою, але не встигли буквально на кілька хвилин, усе розібрали. Поговорити з журналістами не стають, недалеко десь у місті вибухають снаряди. «Нам взагалі не дають нічого, ми нічого не отримуємо, тільки хліб беремо», - кажуть вони.

Знімальній групі ТСН вдалося дістатись потрощеного Бахмута: який вигляд має колись заквітчане місто

У центрі Бахмута потрощений місцевий стадіон "Металург", торговельний центр "Україна" без вікон. Зараз Бахмут - це бруд, безнадія та страх.

Посеред базару вирва. Російська артилерія бомбить околиці міста безупину, уже десятки зруйнованих будівель. У місті не працюють банкомати, магазини, розбитий автовокзал, але  торгівельна точка діда Санька, як він сам себе називає, на місці. Він намагається хоча б щось продати зі свого городу, хоча, зізнається, стояти там страшно. У цього чоловіка вдома повибивало вікна, потрощило дах, а він все однаково з Бахмута не хоче. Має проблеми з пенсією, але говорить не про гроші, його цікавить лише одне запитання: "Я вас хочу запитати, вистоїмо? Я думаю, вистоїмо".

Читайте також:

Лідія Таран про страх повертатися до України: "Місце, де я придбала квартиру, виявилося невдалим"

Потрапили на передову і одразу здалися в полон: ЗСУ захопили "тіктокерів" Кадирова під Соледаром

Із Запоріжжя не відбудеться виїзд приватного автотранспорту на тимчасово окуповані території

Джерело