Запорізький апеляційний суд переніс засідання по зміні запобіжного заходу Сергію Литвиненку. Його підозрюють у вбивстві жителя Запоріжжя під час стрілянини біля одного з ресторанів міста 4 липня 2021-го року. Чоловіка затримали у місті Дніпро 4 червня цього року. Суд обрав йому запобіжний у вигляді тримання під вартою на 60 діб, втім згодом виявилось, що затриманого перевели під домашній арешт.

Про це Суспільному повідомила дружина загиблого під час стрілянини Катерина Селявіна.

Нині вона вимагає змінити домашній арешт на тримання під вартою. За її словами, запобіжний захід змінили підозрюваному без її відома.

Стрілянина біля ресторану в Запоріжжі: дружина загиблого вимагає взяти під варту підозрюваного

"Йому обрали запобіжний захід 60 днів тримання під вартою. Його адвокат подав, мабуть, апеляцію, передивились справу і його відпустили, не повідомивши мене. Ось в мене є помітка, мені в суді дали, 2-й пункт, що я маю бути повідомлена про обрання, зміну чи скасування щодо обвинуваченого, заходів забезпечення кримінального провадження".

Сьогодні слухання у справі не відбулося через відсутність адвоката підозрюваного.

"Надійшла заява, від адвоката Кравця Костянтина Євгеновича, про відкладення розгляду справи, у зв’язку із тим, що захисник перебуває за межами Запорізької області з 2.08.2022-го року, до 10.08.2022 року", — повідомила суддя Запорізького апеляційного суду Марина Тютюнник.

Катерина Селявіна вбачає у відсутності адвоката намір відтягнути момент розгляду її справи:

"Я думаю це було зроблено спеціально, для того, щоб відтягнути той момент, побути на волі. Прокурор пояснив, що термін оскарження збігає дев’ятого серпня. Тому пізніше ніж 9 серпня не може відбутися цей суд".

Чи залишиться підозрюваний у вбивстві й надалі під домашнім арештом — вирішуватимуть на наступному судовому засіданні, яке призначили на 5 серпня.

Сергію Литвиненку нададуть безоплатного адвоката, передбаченого законодавством.

Що відомо 4 липня 2021 року до поліції Запоріжжя надійшло повідомлення про те, що в приміщенні ресторану "Аристократ" по вулиці Маяковського сталася стрілянина, внаслідок чого загинув чоловік 1991 року народження.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

Джерело