Так, "синьо-жовті" зуміли здобути цілих 14 медалей, що стало найкращим показником серед усіх збірних. У командному заліку українці фінішували третіми.

В активі збірної України одне "золото", шість "срібних" нагород та сім - "бронзових".

До вашої уваги всі медалісти української команди на цих змаганнях:

Виграли найбільшу кількість медалей: збірна України з греко-римської боротьби тріумфально виступила на Гран-Прі в Німеччині

"Золото": Андрій Кулик (до 72 кг);

"Срібло": Корюн Саградян (до 55 кг), Владислав Кузько (до 60 кг), Максим Лю (до 63 кг), Ленур Теміров (до 67 кг), Максим Євтушенко (до 72 кг), Мадамін Мірзоєв (до 82 кг);

"Бронза": Віктор Петрик (до 60 кг), Олександр Грушин (до 63 кг), Євген Добовик (до 67 кг), Артур Політаєв, Ясаф Зейналов (обидва – до 77 кг), Володимир Яковлєв (до 82 кг), Сергій Омелін (до 97 кг).

Медальний залік Гран-прі Німеччини:

1. Німеччина – 4 "золота" + 2 "срібла" + 5 "бронз" (11)

9. Чилі – 0+0+1 (1)

Зазначимо, що для збірної України турнір у Німеччині став одним із етапів підготовки до Чемпіонату світу-2022, який пройде у Белграді 10-18 вересня.