У Запоріжжі створять військову комендатуру аби владнати логістику цивільних осіб, які перетинають лінію розмежування.

Про це 14 серпня заявила віцепрем'єр-міністерка - міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук під час відкриття транзитного хабу - “Центру підтримки переселенців у Запоріжжі для евакуйованих жителів Херсонської області” "Я - Херсон".

"Хочу подякувати генералові Залужному за прийняте рішення про створення тут комендатури і введення тут коменданта. Це питання яке вирішувалось і нарешті, я сподіваюсь, буде вирішено. Ми сьогодні будемо проводити відповідну нараду і тут буде порядок", - сказала Верещук.

У Запоріжжі створять військову комендатуру — Ірина Верещук

Як раніше повідомляло Супільне, правоохоронні органи розкрили корупційну схему незаконного збагачення, за якою деякі співробітники Запорізької ОВЦА, міської ради, а також правоохоронних органів організували злочинну схему отримання грошей за безперешкодне проходження "фільтраційних" заходів та виїзд поза загальною чергою пасажирських транспортних засобів на тимчасово окуповані території України.

13 серпня працівники ДБР провели понад 20 обшуків у Запорізькій ОВЦА, міській раді, правоохоронних органах області, у тому числі у осіб, які можуть бути причетні до цієї злочинної схеми.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

Джерело